Březen 2013

Končím s blogem :(

23. března 2013 v 7:18 | Pan Ollivander |  Harry Potter
Tak čau lidi! Dnešní zprávou vás i potěším tím myslím wendyss a všechny ale i nepotěším. Končím s blogem a pokračuji na novém Harry Potter už je starý a nemá cenu o něj dělat blog. Proto si udělám blog o všem. O mě, o spisovatelích a klidně se mě můžete poprosit na facebooku www.facebook.com/alzbeta.paveskova tady mi pište co na novém blogu chcete a nebo to pište pod tento článek. Takže jsem moc ráda, že jste se tady stavili a okomentovali a byli jste milý až do samého konce. Takže čaute a HONEM HONEM pište komentáře i FB, ale hlavně tady co a jak Ahoj! Je mi to líto už se tady neozvu.Plačící Na kterém blogu pokračuju se dozvíte na facebooku i dnes u komentářu ahoj!

Přestaň jo?

20. března 2013 v 21:35 | Pan Ollivander

Takže čau! Víte jak jsem vám tady dala bleskovku? Tak jedna blogerka z blogu wendyss-world.blog.cz mě napsala abych neopakovala. A na blogu má napsané, že jsem byla nahlášena- TO TI TAK VĚŘÍM! Kdo si myslí, že to není normální ať pod tento článek napíše LIKE. I když Like je něco jiného. Tak pustěte se do toho. Co si o tom myslíte? Čau!


Bleskovka o Harrym Potterovi

19. března 2013 v 18:45 | Pan Ollivander |  Harry Potter
Tady je ta bleskovka
  1. Jak na tebe působí moje články?
  2. Píšeš si s někým z Harryho Pottera?
  3. Máš doma nějakou hůlku? Jestli ano tak čí? (Já Harryho)
  4. Líbí se ti otázky?
  5. Nej postava z Harryho Pottera.
  6. Umíš si na blog dávat obrázky?
  7. Chodíš s někým? ( Vím, že se to netýká blogu, ale.....)
  8. S kým jses se někdy líbal(a)?
  9. Líbačka nebo se*
  10. Líbili se to otázky
Beru prvních 6. Ahoóóóóóój!

Více životopisů

19. března 2013 v 18:36 | Pan Ollivander |  Životopisy herců z Harryho Pottera
Ahojký! Jak se vám asi dnes vede? Mě dobře za chvíli si jdu udělat stránky na estranky jestli to půjde. Tak životopisky Emmy !!! Emma Watson: Emma Charlrotte Duerre se narodila rodičům Jacqueline a Chrisovi (oba právníci) v Paříži 15. dubna 1990. Když jí bylo pět let, rodiče se rozvedli a Emma i se svým bráchou a mámou se odstěhovali do Oxfordshire. Emma má tři nevlastní sourozence- od rozvodu dodnes žije Emmyn otec se kterou má tři děti dvojčata dcery Ninu a Lusy a syna Tobyho. Jelikož se Emma chce vrátit za tátou máma nechce. T
Tak a tady je máme pohromadě. Emma Daniel Rupert. Všichni se doteď kámoší a po facebooku jsou ve spojení! Na blogu jsou asi taky, ale nevím to jistě. Dan má facebook a už si na něho moc nepíše. Teď bych vám rád řekl, že bych je tak rád zase uviděl naživo. Oni jsou teď někde a nevím jestli se vůbec uvidíme!!!!!!!!!!!!!!!!
Tady jsou už větší! Tak rád jsem vám tu napsal článek a za chvíli jdu na bleskovku o Harrym Potterovi Zatím čau!

Omlouvám se

18. března 2013 v 20:02 | Pan Ollivander
Ahojte! Pro první informaci: To co jsem vám tady dával a psal, že je to animace tak to animace není je to jen obrázek s efekty. Tady Vám teď dám animaci a potom obrázek s efekty. Jo a ollivanderův krámek samozřejmě bude. Tak animace:
Tady je Harry! Tak a chci vám taky říct, že jste zlatí, že mi okomentujete články a ti co nejsou faninky a fandové Harryho Pottera tak ať tady nic nepíše já potom jsem zmatený a dělám blbiny.
Obrázek s efekty:
Tak čaute a ještě jednou se omlouvám!Obrázky

17. března 2013 v 21:17 | Pan Ollivander |  Harry Potter
Harry v prvním díle. A úplně se mi chce brečet, protože je to z něho už velké chlapisko hi!
Tak a tady je už velký. A společně s přátelemi zase nějaké dobrodrůžu bude i bylo
Tak tento obrázek už tady byl ale ne jen tak. Draco je smrtijed fůůj!
Krásný Harry! Ve čtverce podle mě je nejhezčí!
Fůůj!! Jsi hnusnej!

Tak ahoj doufám, že se líbilo!

Animka pro návštěvy blogu

17. března 2013 v 20:05 | Pan Ollivander |  Harry Potter

Tak animace pro vás!
Tihle tři už okoukali svět ale stejně se na Harryho Pottera rád podívám! Jo a hůlky budou akorát potřeubujeme jednu hůlku poslat a to je hůlka severuse Snapea POKUD ji někdo má tak ať pošle na adresu Irena Pavésková Padělky 541 76315 Slušovice a jestli ji vůbec prodá za 300 Kč kdo ne žádejte jakou cenu chcete! Tak se mějte hezky a já se zase zítra a pozítří ozvu jo? Ahoj!

Animka pro fandy Harryho

17. března 2013 v 19:09 | Pan Ollivander |  Harry Potter
Ahoj lidičky koukl jsem se nenápadně na glitterfy.com a udělal animačku.
Stáhněte a taky si to dejte na blog. Tak Harryho by jsme měli a teď tady budu dávat životopisy! A na řadě je Daniel Radcliffe! Daniel Radcliffe přišel na svět 28. července 1989 ve znamení Lva. Narodil se v Londýně, Anglie. Jeho rodiče si nepřipouštěli, že by mohl být hercem. Přesto se mu podařilo rodiče přesvědčit a jeho máma Danielovu fotku do televizní společnosti BBC, která vybírala potencionální uchazeče na roli mladého Davida Copperfienda. Dodnes Dan taky vzpomíná na roli Harryho Pottera a k tomu vžy dodává, že chce ještě jednou točit- či ho to tady bavilo. Tak Ahoj!

Další hůlka

16. března 2013 v 19:12 | Pan Ollivander |  Harry Potter
Tak ahoj! Byl jsem v kině a proto jsem se neukázal! Tak tato hůlka je jen tak na okrasu! Je ubohá- pro nás, ale jinak je velmi silná! Draco taky u mě byl! A to mi řekl, že je pozván od Albuse Brumbála! Samozřejmě, že nebyl! Tak a za chvíli vám tady napíšu zase nějaký článek! A k těm obrázkům- Jsou z google obrázky takže já to nedělám! Já to sem jen dávám! Tom Felton byl taky s Emmou ve ztahu a nějak mu to ujelo! Jinak se mi donesla zpráva, že tak zhruba za jeden a půl roku hůlky zase budou. Jo a teď jen pro info. Budou tady i fotky i životopisy. Teď jsem si přečetl email a bylo tam, že hůlky nemají moc velkou škodu, ale i z té špatné stránky jsou vyprodané! Já se je pokusím sehnat tak bohužel s nimi nepočítejte do konce měsíce ani za rok tam nebudou! Ahoj!

Další obrázky

16. března 2013 v 12:43 | Pan Ollivander |  Harry Potter
Ahoj tak zase jsem tady a koukám koukám hůlka Luciuse Malfoye hmm. To je teda kus,že jo? Moc krásná hůlka a tu jsem už taky prodal je velice krásná akorát to je jako velká hůl a ono se to vysune a je to hůlka LOL! Je na prachy Povím vám takový příběh co se o mě stal. Jednou když začala škola už u mě bylo plno. A v tom přišel jeden zahalený muž a řekl mi,že jestli mi nedá hůlku tak mě zabije a málem mě zabil. Vzal si právě tuto hůlku a řekl mi že mi za ní nedá ani sušenou švestku! A co jsem měl dělat? Asi tak volat o pomoc. Jen tak tak ahoj!!

Díky tomu kdo mi dělá radost

16. března 2013 v 11:59 | Pan Ollivander |  Harry Potter

Ahoj lidičky Pan Ollivander opět, chci poděkovat jedný blogerce která mě udělala dělítko! To vám asi ukážu až potom toto je pro tebe!Smějící se Tak tuto hůlku měl Albus Brumbál který zemřel v prvním díle a tak ho musel nahradit úplně jiný, ale přesto podobný herec! Nedávno jsem se ptal na facebooku Mrkající jak se Dan má a jak se mu vede po skvělém filmu a on neodpověděl!Plačící Teda ne na facebooku,ale na Twiteru! Asi vám tady budu psát Harryho Pottera knihy! Tak já jdu na něco úplně jiného a zase se tu objevím tak čau!

Místo kde chci žít

16. března 2013 v 10:00 | Pan Ollivander |  Harry Potter
Ahoj zase jsem tady plním úkoly na blogu tak se koukneme na téma ukažte hmmm.... "Místo kde chci žít" Já chci žít v Londýně a chci mít zpátky krámek a žáky bohužel já chci aby si u mě konečně kupovali hůlky i přes rok. Líbající Tak Harry by řekl, že před televizí a tak to i asi když zestárneme bude! Tak čaute a jdu tady dát obrázek! Až potom! Ahooj!Úžasný

Blog o Harrym Potterovi

16. března 2013 v 9:25 | Pan Ollivander
Ahoj lidičky hlásý se vám Pan Ollivander jestli mě znáte z Harryho Pottera měli by jste vědět, že bych vám prodal klidně hůlky které budete chtít,ale až příští rok, protože já teď jsem vše vyprodal to škoda. Školáci v bradavicích jsou i ne v bezpečí. Naštěstí lort Voldemort už nežije haha! Tak tady budu dávat různé fotky a videa a podobně a možná potom i e-mail a objednávání hůlek! Tak se tady bavte a udělám tady prostě svět Harryho Pottera! Jo a jestli by jste někdy v budoucnu chtěli hůlky někoho z filmů tak se připravte na velkou cenu! Tak ahoj a zase se tady zastavím! Smějící se